מסכת עצמאות

 

מסכת עצמאות של רבנים למען זכויות אדם ע"ר זוכה להצלחה גדולה ורואה אור במהדורה שניה.

מסכת עצמאות יוצאת מתוך מגילת העצמאות ומתמודדת עם הסוגיות שהיא מציעה. מגילת העצמאות הופכת לקו פרשת מים מכוננת בחברה הישראלית ומאפשרת דיון מחדש בסוגיות אקוטיות בהווה.

מסכת עצמאות מלמדת מחדש ויוצרת את הטקסט המכונן של מדינת ישראל בצורה נהירה. המסכת מאפשרת להכיר את היסודות שמאפשרים לכונן חברת מופת.

מסכת עצמאות עומדת על הכוונות של מחברי המגילה ומתמודדת באופן ביקורתי עם עקרונות היסוד אך לא בצורה חילונית אלא מאפשרת להביט ביסודות היהודיים בצורה רחבה ומקיפה. המסכת מחברת בין האופי היהודי לדמוקרטי ולציוני. באמצעות המסכת אפשר למצוא הלימה בין חזון הנביאים לבין מייסדי מדינת ישראל.

מסכת עצמאות כוללת 116 עמודים מפוארים בנייר משובח העוסקים בסוגיות הבוערות של החברה הישראלית, מתוך מקורות יהודיים, ציונים ובינלאומיים. למסכת מתלווה חוברת הנחיה למורים, סטודנטים, מתרגלים, חוקרים, רבנים, תלמידי חכמים וישיבות.

הזמינו את "מסכת עצמאות" של רבנים למען זכויות אדם ע"ר והפכו את מגילת העצמאות לשיח בין דורי פורה ומקיף שיעזור לכם/ן להתמודד עם סוגיות עבר, הווה ועתיד.

מחירה של מסכת חינוכית הוא 120 ₪, כולל משלוח. ניתן לרכוש את המסכת באמצעות כרטיס אשראי באופן מקוון : (אנא ציינו ב"הערות" עבור מסכת עצמאות והוסיפו מען למשלוח).

לפרטים נוספים ולברורים: 02-6482757.

דף דוגמא מתוך מסכת