דרוש/ה: רכז/ת מיזעור הפרות זכויות האדם בשטחים ›

IMG-20170210-WA0045

אנו מחפשים רכז/ת לעבודת השטח, שת/יעבוד בשיתוף פעולה עם רכז השטח הפלסטיני הותיק של רבנים למען זכויות האדם – זכריה סדה, ועם כלל צוות הארגון.

מחלקת זכויות בשטחים עוסקת בצימצום הפרות זכויות האדם בגדה. המחלקה פעילה במגוון נושאים: בהגנה על זכות החקלאים הפלסטינים לעבד את אדמותיהם סביב השנה החקלאית, במניעת הפרת זכויות האדם באזור בחיי היומיום, וכל שנדרש בנושא.

העבודה כוללת:

  • הפעלת מתנדבי הארגון
  • פעילות בשטח
  • ארגון המסיק, נטיעות ולווי חקלאים כשיש צורך בכך.
  • כתיבה וארגון

העבודה היא בהיקף של חצי משרה, יש צורך בשעות גמישות, ונכונות להתפנות כאשר מתרחשים אירועים הדורשים את עזרתנו.

תנתן עדיפות לתלמידי רבנות.

את קורות החיים יש לשלוח בשבוע הקרוב אל: [email protected]

***

אודות רבנים למען זכויות האדם

שומרי משפט הוא היום הארגון היחיד בישראל המשמיע את קולה של המסורת היהודית בתחום זכויות האדם. הארגון נוסד בשנת תשמ"ט (1988) ומונה כיום כמאה חברים – רבנים מוסמכים וסטודנטים לרבנות. שומרי משפט אינו ארגון פוליטי מפלגתי. שומרי משפט הוא הארגון הרבני היחיד בארץ שפועלים בו במשותף רבנים אורתודוקסים, מתקדמים (רפורמים), מסורתיים (קונסרבטיבים), מתחדשים (רקונסטרוקציוניסטים) ורבני ריניואל (Renewal). בין חבריו רבנים המכהנים בתפקידים ציבוריים, מחנכים ורבני קהילות, אשר יכולים להביא הן לשינוי בשטח והן לשינוי תודעתי. שומרי משפט משמש שופר להפצת מידע על זכויות האדם בישראל ובשטחים הכבושים. שומרי משפט פועל בשיתוף פעולה עם ארגוני זכויות אדם בארץ ובעולם. שומרי משפט פועל מהקמתו, לקידום זכויותיהם של השכבות החלשות בחברה, לשמירה על זכויותיהם של המיעוטים בישראל וכן של פלשתינאים בשטחים ולמניעת הפרות בוטות של זכויות אדם בסיסיות של מהגרי העבודה. הארגון מפעיל לחצים על קובעי המדיניות בישראל, למען הבטחת השמירה על זכויות האדם של הקבוצות החלשות, בהן הזכות לטיפול רפואי, קורת גג, חינוך ורמת חיים מינימאלית. מאז ייסודו, השתתפו אלפי מתנדבים במאות פעילויות של עשיית צדק במדינה ובחברה.