הזדמנות אחרונה להכפיל את התרומה שלנו ›

פרויקט משותף שלנו עם מתנדבי "אופרשיין גרנדסוול" (Operation Groundswell) לשדרוג את גן הילדים של מרים בג'בל לילדי שבט הג'אהלין
בתמונה: פרויקט משותף שלנו   לשדרוג את גן הילדים של מרים בג'בל לילדי שבט הג'אהלין

חודש טבת חשוך וקר הוא, אך תוכלו להוסיף לו מעט אור וחום בעזרת תרומה נדיבה. בתמיכתכם נוכל להאיר במעט את עתידם של ישראלים ופלסטינים. ואם תוכלו להרים את תרומתכם עוד לפני סוף שנת 2013 יוכל ארגון רבנים למען זכויות האדם לצאת לדרך בשנת 2014 בכוחות מחודשים.

בסכום של 360 ש"ח נוכל לסייע למאות פלסטינים בשטחים הכבושים לגשת לאדמותיהם ולמקורות המים שלהם באמצעים משפטיים.

סכום 100 ש"ח יאפשר לארגון להוציא מאות מתנדבים לסייע לחקלאים פלסטיניים במסיק הזיתים, כשהם מגנים על החקלאים מאלימות מתנחלים. כל סכום עד 100 ₪ שניתן ביום שלישי, 31 דצמבר 2013 יוכפל על ידי תורם נדיב באמצעות ישראל תורמת.

בתמיכתכם נוכל להוסיף מעט אור.

סכום של 72 ש"ח יסייע לנו לעזור לישראלים שזכויותיהם הכלכליות והחברתיות נשללו, והסומכים עלינו לסייע להם להתמודד עם הביורוקרטיה ולממש את זכויותיהם.

בסכום של 50 ש"ח נוכל לקנות עץ זית ולשתול אותו בכפרים פלסטיניים בשטחים הכבושים בט"ו בשבט, במקום עצים שהושחתו או נעקרו על ידי מתנחלים. בכוונתנו לשתול שלושת אלפים עצים בכתריסר כפרים.

כל סכום שתבחרו לתרום יסייע לנו לעבוד בשטח, לרתום את הקהילה היהודית בעולם ולפעול למען ישראל המגשימה את ערכינו היהודיים הנעלים ביותר.

ביחד, בעזרתכם, יכולים רבנים למען זכויות האדם לעשות רבות. בואו נתחיל את שנת 2014 ברגל ימין!

אודות רבנים למען זכויות האדם

רבנים למען זכויות האדם הוא הארגון היחיד בישראל המשמיע את קולה של המסורת היהודית בתחום זכויות האדם. הארגון נוסד בשנת תשמ"ט (1988) ומונה מעל מאה חברים – רבנים מוסמכים וסטודנטים לרבנות.