עצרו את תוכנית פראוור: גילוי הדעת שפרסמנו היום בעיתון "הארץ" ›

1393794_592510810810681_1874445670_n

הנה גילוי הדעת שפרסמנו נגד תוכנית פראוור (התפרסם הבוקר בעיתון "הארץ"), עם כינוסה של ועדת הפנים של הכנסת לדיון ראשון בהצעת החוק לתוכנית פראוור, לקראת הכנתה לאישור בקריאה שניה ושלישית. הועדה אמורה להתכנס אחת לשבוע עד לסוף חודש דצמבר והערכה היא שהחוק יובא לאישור בתחילת השנה הבאה.

את המודעה יזמו בפורום דו-קיום בנגב לשוויון אזרחי ופורום הכרה. נמשיך לעדכן אתכם בהתפתחויות בכנסת ובמאבק, כחלק ממנהלת הקהילה הבדואית ופעילותם של ארגוני החברה האזרחית.

(לחצו על התמונה בכדי להגדילה)

15112013 Prawer6112013

מידע נוסף

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

אודות רבנים למען זכויות האדם

שומרי משפט הוא היום הארגון היחיד בישראל המשמיע את קולה של המסורת היהודית בתחום זכויות האדם. הארגון נוסד בשנת תשמ"ט (1988) ומונה כיום כמאה חברים – רבנים מוסמכים וסטודנטים לרבנות. שומרי משפט אינו ארגון פוליטי מפלגתי. שומרי משפט הוא הארגון הרבני היחיד בארץ שפועלים בו במשותף רבנים אורתודוקסים, מתקדמים (רפורמים), מסורתיים (קונסרבטיבים), מתחדשים (רקונסטרוקציוניסטים) ורבני ריניואל (Renewal). בין חבריו רבנים המכהנים בתפקידים ציבוריים, מחנכים ורבני קהילות, אשר יכולים להביא הן לשינוי בשטח והן לשינוי תודעתי. שומרי משפט משמש שופר להפצת מידע על זכויות האדם בישראל ובשטחים הכבושים. שומרי משפט פועל בשיתוף פעולה עם ארגוני זכויות אדם בארץ ובעולם. שומרי משפט פועל מהקמתו, לקידום זכויותיהם של השכבות החלשות בחברה, לשמירה על זכויותיהם של המיעוטים בישראל וכן של פלשתינאים בשטחים ולמניעת הפרות בוטות של זכויות אדם בסיסיות של מהגרי העבודה. הארגון מפעיל לחצים על קובעי המדיניות בישראל, למען הבטחת השמירה על זכויות האדם של הקבוצות החלשות, בהן הזכות לטיפול רפואי, קורת גג, חינוך ורמת חיים מינימאלית. מאז ייסודו, השתתפו אלפי מתנדבים במאות פעילויות של עשיית צדק במדינה ובחברה.